Jesień/Zima

Kiedy na zewnątrz zaczyna robić się wietrznie, zimno i słotno, czas na wymianę garderoby. Letnie T-shirty ustępują bawełnianym bluzkom z długim rękawem, a lekkie sandałki zamieniamy na ocieplane obuwie, które (miejmy nadzieję) ochronią nas przed złapaniem sezonowej infekcji.

“My się zimy nie boimy”, dlatego przygotowaliśmy najpiękniejsze, najwygodniejsze i najtrwalsze buty dla Waszych dzieci na tę porę roku. Buty na jesień i zimę to kolekcja, która zawiera dziewczęce i chłopięce modele wykonane z naturalnych, oddychających materiałów, aby zapewnić Waszym pociechom pełnię komfortu i dobrej zabawy. Stylowe śniegowce dla chłopców i dziewczynek są nieprzemakalne, dzięki praktycznej podeszwie wykonanej z tworzyw sztucznych, oraz zapinane na rzepy, dzięki czemu łatwo je będzie włożyć i zdjąć nawet bez pomocy rodziców. Wspaniale będą się komponować z kombinezonem czy grubymi, wełnianymi getrami.

W nieprzemakalnych śniegowcach można bez przeszkód wyruszać na jesienny spacer, a nawet wskakiwać w napotkane zaspy i kałuże!

Kategorie produktów:

Kolor:

Rozmiar: