Lato

Kiedy dzień stopniowo zaczyna się wydłużać, a w powietrzu czuć już wakacje, to niezaprzeczalny znak, że zbliża się lato! Większość dzieciaków uwielbia tę porę roku i chętnie spędza czas na zewnątrz w towarzystwie swoich rówieśników. Rolą rodzica jest zatroszczyć się o odzież i obuwie, które przetrwają wszystkie dziecięce eskapady w teren.

W naszym sklepie znajdziecie obuwie na lato dla dzieci w różnym wieku. Buty dla chłopca to w większości wygodne sneakersy – przystosowane do aktywnego trybu życia, a zarazem modne i eleganckie. W kolekcji dostępne są zarówno modele na rzepy, jak i sznurowane dla starszych i bardziej samodzielnych już chłopców. Wszystkie zostały wykonane z oddychających, łatwo przystosowujących się do stopy materiałów.

Buty dla dziewczynki wyróżniają się pastelową kolorystyką, która przypadnie do gustu każdej małej księżniczce. To stylowe balerinki, które dobrać można do wymarzonej sukienki lub innej bajkowej kreacji. Do zabaw na podwórku oraz na bardziej casualowe okazje idealnie sprawdzą się dziewczęce sneakersy w kolorze pudrowego różu.

Kategorie produktów:

Kolor:

Rozmiar: